نمونه سوالات استخدامی رایگان

نمونه سوالات استخدامی رایگان
استخدامی بانکها - دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی- دانلود رایگان سوالات استخدامی

استخدام کمیته امداد امام خمینی(ره)

         


معاون استاندار آذربایجان غربی و فرماندار شهرستان ویژه میاندوآب با بیان اینکه در سال گذشته ۳۳۵ طرح اشتغالزایی ویژه مددجویان کمیته امداد در این شهرستان به اجرا درآمده است، گفت: برای اجرای این طرح ها ۷۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.

به گزارش ایرنا ناصر امیری روز سه شنبه در جلسه اشتغال مددجویان کمیته امداد این شهرستان، بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) قدم های خوبی برای کمک رسانی به محرومان و افراد بی بضاعت برداشته است که این موضوع جای تقدیر دارد.
وی همچنین با تقدیر از همکاری بانک های عامل برای پرداخت وام های خوداشتغالی به مددجویان، گفت: تلاش دولت تدبیر و امید بر این است تا وام به کسانی که می توانند در رونق اقتصادی و اشتغالزایی در جامعه نقش ایفا می کنند، پرداخت شود و بانک ها نیز در این زمینه به وظیفه خود عمل می کنند.
فرماندار میاندوآب همچنین با تاکید بر تداوم همکاری بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغالزا برای مددجویان نهادهای حمایتی، گفت: بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار و توسعه روستایی اهتمام ویژه داشته باشند تا اعتبارات فوق در سطح شهرستان جذب شده و در موضوع توسعه و اشتغالزایی شهرستان مفید واقع شود.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب نیز در این مراسم گفت: سال گذشته برای ۲۹۵ مددجو‌ وام خود اشتغالی به مبلغ پنج میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال توسط بانک های عامل و به ۳۱ نفر مبلغ ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال از منابع امدادی پرداخت شده است.
رسول بخشی افزود: یک طرح از صندوق توسعه ملی با مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال و ۹ دستگاه خودرو وانت نیسان با مبلغ ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از منابع صندوق کارآفرینی امید خریداری و برای اشتغالزایی به مددجویان اهدا شده است.
وی با بیان اینکه اشتغالزایی انجام شده در صنوف مختلف از جمله دامپروری، قالیبافی و غیره بوده است، بیان کرد: در کنار این طرح ها، برای بیش از ۶۵۰ نفر نیز به صورت غیرمستقیم اشتغا ایجاد شده است.
وی با بیان اینکه امسال نیز در راستای حمایت و اشتغالزایی مددجویان گام برمی داریم، افزود: در چند سال گذشته حدود ۲ هزار و ۸۰۰ طرح اشتغالزایی با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در میاندوآب اجرایی شده است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب با اشاره به اینکه در کنار طرح های اشتغال زایی برای آموزش مهارت آموزی مددجویان اقدام شده است، گفت: در یک سال گذشته ۳۶۲ مورد آموزش مهارت آموزی و نیز ۳۶ مورد آموزش های کارآفرینی و ۲۳ مورد حرفه آموزی دانش آموزان مددجو انجام گرفته است.
وی افزود: همچنین ۸۳ نفر از فرزندان مددجویان از طریق موسسه های کاریابی در سایر شهرها به کار معرفی شده اند‌‌.
به گزارش ایرنا، در این جلسه از همکاری بانک های عامل شهرستان میاندوآب در پرداخت تسهیلات اشتغالزا به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) تجلیل شد.
شهرستان میاندوآب با بیش از ۲۷۷ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و سومین شهر پرجمعیت استان است.
استخدام کمیته امداد امام خمینی(ره) ،
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.