نمونه سوالات استخدامی رایگان

نمونه سوالات استخدامی رایگان
استخدامی بانکها - دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی- دانلود رایگان سوالات استخدامی

استخدام شرکت هواپیمایی قشم

         


دعوت به همکاری شرکت هواپیمایی قشم

به اطلاع می رساند در حال حاضر شرکت هواپیمایی قشم اقدام به جذب نیرو به جز مهمانداران با سابقۀ پروازی و خلبانان واجد شرایط  نخواهد کرد.

به اطلاع می رساند در حال حاضر شرکت هواپیمایی قشم اقدام به جذب نیرو به جز مهمانداران با سابقۀ پروازی و خلبانان واجد شرایط ( اولویت اول : سابقۀ پروازی بیش از ۳۰۰۰ ساعت و یا دارای Type Rated . اولویت دوم : سابقۀ پروازی بیش از ۸۰۰ ساعت و بدون تایپ )، نخواهد کرد. لازم به ذکر است در صورت نیاز به استخدام در دیگر بخش ها، مراتب مربوطه از طریق سایت به اطلاع مراجعین محترم خواهد رسید.

در صورتی که قبلا جهت استخدام از طریق سایت اقدام نموده اید، لازم به ذکر است با توجه به تعداد زیاد متقاضیان استخدام ، رسیدگی و بررسی عادلانۀ تمامی فرم ها مشمول زمان خواهد شد. لذا ضمن تشکر از بردباری شما ، به اطلاع می رساند پس از بررسی، در صورت نیاز به تخصص شما ،نتیجه متعاقبا( حداکثر تا دو هفته پس از ثبت نام ) اعلام خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما می توانید با شمارۀ ۹۸۲۱۴۷۹۹+ واحد امور اداری تماس حاصل فرمایید.لینک ثبت نام استخدام شرکت هواپیمایی قشمدانلود سوالات استخدام شرکت هواپیمایی قشم ،